Geleceğin Şehirleri Avrasya Kent Fuarı'nda

Avrasya Kent Fuarı, Avrasya’nın merkezindeki gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin karar vericilerini, üst düzey belediye çalışanlarını, peyzaj uzmanlarını, müteahhitleri ve site yönetimlerini bir araya getirmeyi, herkes için daha güvenli ve akıllı şehirler yaratmayı hedefleyen, bölgesinin önde gelen etkinliğidir.

Kapsamında, geleceğin akıllı şehirleri için tüm elementlerin sergilendiği Avrasya Kent Fuarı; 23 - 25 Kasım 2017’de 3 gün boyunca Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Geniş kapsamı ile birçok kitleye hitap eden Avrasya Kent Fuarı;
kentsel dekorasyondan, kentsel spor, eğlence, araç ve altyapıya, kentsel teknolojilerden geri dönüşüme kadar bir şehrin tüm ihtiyaçlarını Tüyap çatısı altında topluyor.

Avrasya Kent Fuarı Proje Ekibi, bu fuar için Avrasya bölgesinin gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerinden üst düzey karar vericilerini ağırlayarak, katılımcılarımız ile verimli ve efektif iş görüşmeleri gerçekleştirmelerinde yardımcı olmayı planlıyor.

Avrasya Kent Fuarı ile nitelikli ziyaretçi getirmeye yönelik doğrudan yürütülen pazarlama çalışmaları neticesinde Türkiye’den ve birçok ülkeden iş adamları ve yatırımcılar ağırlanacak ve katılımcılarımız; yatırım maliyetlerini maksimize etme ve hedef kitlelerine direkt ulaşma imkanı bulacaklar.

ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN